استفاده از ظروف پذیرایی رزین در کشورهای بزرگ ممنوع اعلام شد

رزین اپوکسی در ساخت قطعات کاربردی و هنرمندانه نقش داشته است و موضوع امروز نیز از این قاعده مستثنی نیست.

سینی‌ها، تخته‌های سرو، و تخته‌های غذاخوری راه‌های ساده، مفید و قابل دسترس برای استفاده و آزمایش محصولات رزینی را ارائه می‌دهند.

می‌توانید با استفاده از ظروف پذیرایی رزین قالب خود را از ابتدا بسازید یا حتی یک سینی موجود را با پوشاندن آن با لایه‌هایی از رزین رنگی یا شفاف تزئین کنید.

ما قصد داریم از روش دوم استفاده کنیم و شما را در مراحل ساخت یک سینی از قبل با رزین راهنمایی کنیم.

در حالی که سینی‌های رزین و تخته‌های غذاخوری DIY که دیده‌ایم تخیلی هستند، اما می‌توانند اهداف مختلفی را نیز انجام دهند.

این اهداف از نگه داشتن زیورآلات کوچکتر مانند جواهرات گرفته تا حمل غذا از آشپزخانه به مهمانان، پس از درمان کامل، متغیر است!

ساخت سینی های رزین DIY و تخته های سرو انواع کیت های سینی سازی به صورت آنلاین به فروش می رسد، از جمله قالب های سینی که برای این فرآیند مفید خواهند بود.

برخی از صنایع دستی نیز سینی را که از قبل دارند برمی دارند و قبل از اتمام کار با روکش، قسمت داخلی آن را با هنر رزین می پوشانند.

در بیشتر موارد، بسیاری از افراد به کیت های قالب روی می آورند تا انرژی هنری خود را روی ظاهر کلی یک سینی متمرکز کنند بدون اینکه نگران ساختار اصلی آن باشند.

این کمک می کند که با فکر کردن در مورد آنچه می خواهید به دست آورید شروع کنید.

اگر می‌خواهید چیزی شبیه هنر اقیانوسی روی یک تخته چوبی از قبل خریداری شده ایجاد کنید، می‌توانید رنگ‌ها را با اپوکسی رومیزی ما مخلوط کنید و پس از خشک شدن، یک لایه براق شفاف روی آن بریزید.

با این حال، اگر در قالب سینی بریزید، چند گزینه دارید. قالب هایی به عمق 1/4 اینچ یا کمتر برای روی میز ما عالی هستند!

با این حال، هر چیزی عمیق تر به این معنی است که احتمالاً باید به رزین ریخته گری ProPour ما مراجعه کنید.

برای سهولت استفاده، محصولات ما دارای یک ماشین حساب پوشش در صفحات مربوطه خود هستند تا به شما کمک کند تعیین کنید چه مقدار رزین برای پروژه های فردی خود نیاز دارید.