اسکاج بافتنی سوزنی که فروش بی نظیرش در بازار جنگ به پا کرد

هر اسکاج بافتنی سوزنی باید حداقل دو ماه دوام بیاورد تا اثر آن کمتر شود. برخی از بررسی ها نشان می دهد که Scrub Daddy به سرعت از بین رفت، اما ما در آزمایش خود این موضوع را درست ندیدیم.

ممکن است به اندازه نمونه موجود در جعبه تازه به نظر نرسد، اما پس از یک هفته استفاده بر روی سطوح مختلف همچنان موثر و نسبتاً محکم بود. در پایان دو ماه، متوجه شدیم که در استفاده روزمره مقاوم بوده و حتی بهتر در فضاهای کوچک جا می‌شود.

آخرین اما نه کم اهمیت، رنگ زرد روشن و صورت خندان استفاده از این اسفنج را سرگرم کننده می کند همچنین از نظر زیبایی شناسی کمی جذاب تر از یک اسفنج سنتی است که در سینک خود جا بگذارید. می توانید لبخند را مستقیماً روی دسته شیر آب بکشید، که آن را از پیشخوان آشپزخانه شما دور نگه می دارد.

ما زمان خشک شدن را روی دسته شیر آب آزمایش کردیم تا ببینیم آیا Scrub Daddy سریعتر از گذاشتن آن روی سطح صاف خشک می شود، اما متوجه شدیم که زمان خشک شدن را تسریع نمی کند.

نیروی جاذبه باعث شد تا نیمه بالایی به سرعت خشک شود، اما آب در نیمه پایینی جمع شد و به همان اندازه زمانی که آن را روی یک سطح صاف گذاشتیم خشک شد.

ما همچنان از این ویژگی قدردانی می کنیم، زیرا نگهداری اسفنج شما در مکانی خشک یکی از بهترین راه ها برای تمیز نگه داشتن اسفنج شما است.

همچنین کاربردهای بسیار خلاقانه ای دارد که با یک اسفنج سنتی انتظار ندارید. به عنوان مثال، می توانید از آن به عنوان لوفا در حمام استفاده کنید یا رنگ را از روی ناخن و دست خود پاک کنید.

Scrub Daddy کاملاً در زهکشی سینک آشپزخانه قرار می گیرد، بنابراین می توانید از پایین رفتن پوست هویج یا پوسته تخم مرغ آب پز سفت جلوگیری کنید. وقتی وسایل کروم را با یک محصول تقریباً خشک تمیز می‌کنید مانند نو می‌درخشند.

حتی می توانید از اسفنج Scrub Daddy در یک گیاه گلدانی برای اثر هوادهی و زهکشی خوب استفاده کنید اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول شگفت انگیز هستید، بررسی کامل Scrub Daddy ما را بررسی کنید.