با استفاده از فوم و یونولیت سقفی برای خود تشک رختخواب بسازید

فوم ها سیستم های چند فازی حاوی گاز پراکنده در مایع یا جامد هستند و دارای خواص مکانیکی، نوری، الکتریکی و حرارتی منحصر به فردی هستند که می توان با تنظیم ساختار فیزیکی و شیمیایی فوم آن را تغییر داد.
از فوم در موراد مختلفی استفاده می شود که می توان از مهم ترین آنها به فوم سقفی اشاره کرد که به دلیل عایق صوت و دما بودن بسیار حائز اهمیت می باشد.
قیمت یونولیت سقفی شاهرود اگر به صورت مستقیم از کارخانه خریداری شود بسیار مقرون به صرفه تر از خرید با واسطه خواهد بود.
به دلیل خواص همه کاره، چگالی کم و سطح ویژه بزرگ، آنها در بسیاری از کاربردهای صنعتی از صنایع غذایی و دارویی گرفته تا ساخت و ساز استفاده می شوند.
فوم
اگر قیمت فوم به صورت عمده محاسبه شود این امکان برای خریدار فراهم می گردد تا محصول را با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای خریداری کند.
عایق حرارتی در بسیاری از کاربردها مانند ساختمان ها و فرآیندهای شیمیایی و حرارتی مورد نیاز است. اغلب فوم ها در کاربردهای عایق حرارتی، پانل های فوم جامد پلیمری هستند، به عنوان مثال، پلی اورتان یا پلی استایرن، که از فوم های مایع حاوی پیش سازها تشکیل می شوند که پس از تولید فوم، فوم را پلیمریزه و جامد می کنند.
برای اطلاع از به روز ترین قیمت فوم سرد درجه یک می توانید به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری اقدام نمایید.
با این حال، آگاهی از محیط زیست و دیدگاه های اتحادیه اروپا همراه با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد، صنایع را به سمت فناوری های پایدارتر و سازگار با محیط زیست سوق می دهد. از این منظر، جایگزینی فوم های مبتنی بر نفت با مواد خام تجدید پذیر یک موضوع موضوعی است.
 • منابع:
  1. Lightweight lignocellulosic foams for thermal insulation
 • تبلیغات: 
  1. پرتقال بهترین درمانگر اگزما پوستی
  2. ترکیبات موجود در داروی سرطلان کشف شده!
  3. تاثیراتی که شکلات بر روی رنگ پوست شما خواهید گذاشت
  4. اطلاعات مفید درمورد محصولات کشاورزی خراسان رضوی