علاوه بر نوع حوله کلاه دار مردانه جنس آن نیز یکی دیگر از نکات مهم است. مواد حوله حمام می توانند به تعیین نرمی، دوام و قابلیت جذب کمک کنند.

100% پنبه: پنبه یکی از محبوب ترین مواد برای حوله های حمام است که به دلیل قابلیت جذب مایعات و نرم ماندن در هر بار شستشو است. به عنوان یک الیاف طبیعی، پنبه قابل تنفس است و به سرعت خشک می شود.

حوله های 100% پنبه ای بخرید پنبه با کیفیت مصری: پنبه با کیفیت مصری بسیار بادوام و سبک وزن است. این ماده دارای الیاف بلندی است که این حوله ها را حتی بیشتر جاذب و نرم می کند. این الیاف برای داشتن ظاهری مجلل و مجلل فشرده تر بسته بندی می شوند.

حوله های پنبه ای با کیفیت مصری بخرید پنبه ترکی: مشابه پنبه با کیفیت مصری، این نوع پنبه با الیاف بلند و صاف برای نرمی و جذب بیشتر ساخته شده است. اگرچه پنبه ترکیه نسبت به پنبه با کیفیت مصری جذب کمتری دارد، اما سبک وزن است و خیلی سریعتر خشک می شود.

حوله های ساخته شده با ترکیب پنبه، نرمی و قابلیت جذب پنبه را با دوام مواد مصنوعی ترکیب می کنند. این ترکیب به حوله ها کمک می کند تا در برابر شستشوی مکرر مقاومت کنند و برای مدت طولانی دوام بیاورند.

ریون از بامبو: بامبو یک گزینه سازگار با محیط زیست است که مانند پنبه نرم و جاذب است. خشک شدن پارچه بامبو بیشتر طول می کشد، اما به طور طبیعی ضد باکتری است و رنگ های روشن را به خوبی حفظ می کند.

حوله های کتان مانند پنبه از الیاف طبیعی بافته می شوند. حوله های کتانی فوق العاده سبک، جاذب و قابل تنفس هستند. آنها همچنین نرم هستند و به راحتی قابل شستشو هستند که به آنها کیفیتی طولانی مدت می دهد.

حوله‌های با GSM پایین‌تر نازک‌تر و سبک‌تر هستند که به آنها اجازه می‌دهد به سرعت خشک شوند. حوله هایی با GSM بین 400 تا 600 وزن متوسطی دارند و برای استفاده روزمره عالی هستند. از آنجایی که حوله های با GSM بالا ضخیم و جاذب هستند، حسی لوکس به حمام شما می بخشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *