پوشیدن حوله مارک بلیندا در خیابان های اروپا اجباری شد

حوله مارک بلیندا ساده به راحتی قابل چشم پوشی است. یک خوب شما را خشک می کند و تا فردا فراموش می شود. یک مکان عالی مجلل است، یک نقطه روشن دنج در یک روال معمولی است.

ما صدها حوله را مورد بررسی قرار داده و ده‌ها حوله را آزمایش کرده‌ایم، و از سال 2017 حوله حمام پنبه‌ای را توصیه کرده‌ایم زیرا نرم‌ترین، گرم‌ترین و بادوام‌ترین حوله‌ای است که پیدا کرده‌ایم. اگر تری مخملی برای شما مناسب نیست، ما گزینه های دیگری نیز داریم.

پس از صحبت با چندین متخصص و انجام تحقیقات خود، به این نتیجه رسیدیم که یک حوله عالی باید معیارهای زیر را داشته باشد:

وقتی دستتان را به سمت حوله می گیرید، قبل از هر چیز باید در خشک کردن شما موثر باشد. این باید آب را از بدن شما دور کند و به درون خود ببرد، نه اینکه فقط آب را به اطراف فشار دهد.

یک حوله نیز باید در برابر پوست شما احساس راحتی کند، هر چه که برای شما معنی دارد. برخی از افراد حوله های فوق العاده نرم و نرم را دوست دارند، در حالی که برخی دیگر حوله های نازک تر و خوش خراش را ترجیح می دهند. تعیین نوع بافتی که ترجیح می دهید یکی از ساده ترین راه ها برای پیدا کردن حوله ای است که دوست دارید.

یک حوله خیلی کوچک یا خیلی بزرگ ناخوشایند است و شما را سرد و بدون پوشش می کند یا در مواد سنگین غرق می شوید.

میزان پوشش از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما ما از کارکنان Wirecutter در طیف وسیعی از قد و اندازه‌ها خواستیم تا در انتخاب‌های ما بپیچند و به ما بگویند که چه فکر می‌کنند.

ساخته شده از 100٪ پنبه اگرچه شما طرفداران الیاف جایگزین مانند مودال و ابریشم مصنوعی بامبو را پیدا خواهید کرد.

اتفاق نظر کارشناسانی که برای این راهنما و دیگران با آنها صحبت کرده ایم این است که 100 مورد ٪ پنبه ترکیبی از جذب، نرمی و دوام را ارائه می دهد که اکثر مردم می خواهند.